Konverentsid Seminarid

Kui planeerid oma töökale kollektiivile väljasõiduga koosolekut või kavatsed teha mõne suurema seminari, siis Saaremaa on sinu jaoks just õige koht. Suuremaid ja väiksemaid seminariruume on saarel omajagu.

Kuressaare Linnateatri ja Kultuurikeskuse avarad teatrisaalid võimaldavad seminarile kutsuda ligi 300 osalejat, hotellide koosolekuruumid pakuvad hubaseid koosolekuvõimalusi kuni 50-liikmelistele seltskondadele. Nimekirja Saaremaa erinevatest konverentsi/seminariruumidest leiad SIIT.

Klassikalisele laudade ja toolidega töökoosolekule on meil pakkuda ka rida põnevaid alternatiive - töönõupidamine jahiga merel, Vilsandi looduskaitsealal või hoopis tuulikus.

Arutades oma tähtsaid tööasju mõnes spaa hotellis, avaneb teil suurepärane võimalus asendada igavavõitu kohvipaus hoopis karastava supluse või kiire saunaskäiguga. Looduseski sobib lisaks puhkamisele ka tööd teha - kaunis ümbrus soodustab heade mõtete teket! Kui Sinu soov on pidada koosolekut kiviaia-kontoris või istuda seminarilauas põlispuude vahel, siis just selle me Sulle ka korraldame.

Ja mis õige saar see Saaremaa on, kui koosolekut ei saa pidada tuulikus või vee peal? Nõupidamine veskis kõlab ju uhkelt? Kohvipausi ajal saate ahju küpsema panna enda tehtud leiva ja järgmisel kohvipausil seda juba mekkida. Ka veepealseks koosolekuks leiame Sulle võimalused. Miski ei loo meeskonnatunnet paremini, kui ühes taktis lainetel liuglemine. Päike, meri ja internetiühendus - mis sa hing veel oskad tahta. Kohvipausiks kiluvõileib ja kiire suplus.

Seega, valikuvõimalusi meil jagub. Ühenda meeldiv kasulikuga ja tule Saaremaale seminarile!