Majutus

Pärast pikka päeva konverentsil või sisukat istumist seminarilauas vajad väljapuhkamiseks mõnusat majutuskohta, et järgmisele päevale reipalt vastu minna. Saaremaal on pakkuda erinevaid majutusasutusi luksuslikest hotellidest maalähedaste turismitaludeni.

Saare kolmesajas majutusasutuses on voodikohtasid kokku üle 6600 (neist Kuressaares umbes 2200 voodikohta).

Kui Sinu valik on siidpehmed linad ja lõõgastavad hoolitsused, siis julgeme soovitada luksuslikke spaa-hotelle. Või miks mitte vahetada hotelli küprokseinad ja tõkkepuudega parklad palkmaja ja kiviaia vastu, ning veeta öö mõnes toredas Saaremaa turismitalus? Neid jagub meil üle kogu saare piisavalt. Privaatsuse nautijatele leiame aga mõne tõeliselt kena külaliskorteri, kus rahus ja vaikuses puhata.

Ühel õigel saarel on ikka olnud palju tuulikuid. Ehk tahaksid öö veeta hoopis tuuleveskis? Merekohina saatel või kadakaväljade keskel tulevad just need kõige paremad unenäod. Kui tahad aga selga panna lehviva kleidi või uuritaskuga vesti ning tunda ennast tõelise daami või härrana, siis võiksid öö veeta mõnes Saaremaa romantilises mõisas.

Olgu Sinu valikuks modernne hotellituba, privaatne korter või rahvusromantiline talumaja, meie aitame Sul leida just selle ühe ja õige öömaja.