Meelelahutus

Et konverentsist või seminarist maksimumi võtta, pead Sa vahepeal veidi aju puhkama ja meeli virgutama. Mõni inimene vajab selleks rahulikku jalutuskäiku looduses, teine adrenaliinirohket retke,  kolmas hoopis kunstilist nokitsemist käsitöökojas.

Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid huvisid. Meie leiame tööka päeva kõrvale Saaremaalt just Sulle sobiva meelelahutuse.

Looduslapsed viime kadakastele väljadele kõndima, liivaranda värsket mereõhku hingama või niidule orhideede ilu imetlema. Saarel olles oleks patt varbaid mitte vette pista. Seda võimaldab nii maaliliste vaadetega kajakiretk rannikuvetes, emotsionaalne sukeldumine koos hüljestega kui ka surfilauaga lainetel kihutamine.

Aktiivse puhkuse nautijatele on Saaremaa tõeline maiuspala. Kuressaaret ümbritseb 23 km pikk jalgrattatee, mida mööda saab tervele linnale tiiru peale teha ja sõita saare kõige populaarsemasse randa Mändjalas. Kuressaare kesklinnast vaid mõne kilomeetri kaugusel asub tõeline pärl Eesti golfiväljakute seas – maaliline ja paljukiidetud arhitektuuriga Saare Golf, kus on põnev nii alustajatel kui ka kogenud mängijatel. Ratsutamisehuvilistele leiame hobused, tennisemängijatele väljakud ja kirglikule kalamehele võrgud.

Kui Sind köidab hoopis kunst ja kultuur, siis oled õiges kohas. Saaremaa erinevates käsitöökodades ja töötubades saad tutvust teha nii kadaka kui dolomiidiga, mätsida kokku just enda eelistuste järgi seebi ning talletada oma emotsioonid läbi pintsli siidile või portselanile. Tööka päeva lõpetuseks on kontsert õdusas restoranis või ilusas kontsertsaalis kui kirss tordil.

Köitku Sind loodus, ajalugu, kunst või adrenaliin, meie leiame Sulle just sobiva vahepala töökasse päeva.